ZŠ s MŠ Čebovce - Alapiskola és Óvoda Csáb

Aktuality
Okresná školská strelecká liga v streľbe 2017
Piatok, 17 Február 2017

Dnes sa v priestoroch našej telocvične konala Okresná školská strelecká liga v športovej streľbe zo vzduchových zbraní. Naši žiaci získali úspešné umiestnenia :  v disciplíne vzduchová pištoľ Claudia Nászaliová (9.A) – 1. miesto, Nikola Chuťková (8.A) – 2. miestoAdriana Karácsonyiová (6.A) – 3. miesto. V disciplíne Slávia vzduchová puškaClaudia Nászaliová – 1. miesto, Nikola Chuťková – 2. miesto. V streľbe vzduchovou pištoľou – Dávid Ubrankovič  (7.A) – 3. miesto. Družstvo v zložení starších žiakov Claudia Nászaliová, Dominik Balga (8.A) a Nikola Chuťková – 1. miesto.

Srdečne im gratulujeme!

GALÉRIA

 
SlovenčinaMagyar

Vybavenie školy

- Telocvičňa
- Multifunkčné ihrisko
- Odborné triedy (Fyzika, Chémia)
- Jazykové triedy
- Počítačové triedy
- Multimediálne triedy
- Knižnica
- Jedáleň
- Školský klub
- Materská škola

PARTNERI
Obec ČebovceFarnosť Čebovce
SPEVOKOL SZEDERA FÁBIÁNAFestivál ÚDOLIE SVITANÍ
SZEVÁMCSICS
OZ GERUŠAOPENnet.sk - Webdesign, E-shop, Webhosting

Fotky zo života školy

Naša anketa

Čo by ste radi privítali v škole?
 

Partner v informatike

OPENnet.sk - WEBdesign & Solutions

Projekty

PRINED
PRINED


Webdesign, Tvorba web stránok
OPENnet.sk